Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Van Osch Hasselt.

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Telefoon: 011 21 15 10
E-mail: info@vanoschhasselt.net.bmw.be

Sales

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail : info@vanoschhasselt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 10:00 - 19:00
Za : 10:00 - 16:00
OPEN OP ZONDAG 13/01, 20/01, 27/01 EN 3/02

Tweedehands

VERHUISD NAAR ZONHOVEN
Heuveneindeweg 119
3520 Zonhoven

Contact

Telefoon: 011 26 50 20 011 26 50 20
E-mail : premium@vanoschhasselt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 10:00 - 16:00
OPEN OP ZONDAG 20/01, 27/01 EN 3/02

Receptie

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail : info@vanoschhasselt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00

Carrosserie

Industriepark 1205
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: limburgscarrosseriebedrijf@vanosch.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00
12u30 - 17:00

Leo Labie
Leo Labie
Operationeel Directeur

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
Hilde cl
Hilde Clijsters
Sales Manager

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Hilde.Clijsters@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Hilde.Clijsters@vanosch.net.bmw.be


Ellen Leten
Ellen Leten
Financieel Directeur

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be
Jeremy Hauspie
Jeremy Hauspie
Business Controller

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be
Ria Vanderbist
Ria Vanderbist
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: ria.vanderbist@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: ria.vanderbist@vanosch.net.bmw.be
Bianca Smeets
Bianca Smeets
Boekhouding

Telefoon: 011 24 44 49 011 24 44 49
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 24 44 49 011 24 44 49
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be
Katrien Jennart
Katrien Jennart
Boekhouding

Telefoon: 011 24 44 49 011 24 44 49
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 24 44 49 011 24 44 49
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be
Bernadine Leemans
Bernadine Leemans
Boekhouding

Telefoon: 011 24 44 55 011 24 44 55
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 24 44 55 011 24 44 55
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be
Milanie Santermans
Milanie Santermans
Boekhouding

Telefoon: 011 24 44 42 011 24 44 42
E-mail: Milanie.Santermans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 24 44 42 011 24 44 42
E-mail: Milanie.Santermans@vanosch.net.bmw.be


Jorg Radoux
Jorg Radoux
Fleet Advisor

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Jorg.Radoux@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Jorg.Radoux@vanosch.net.bmw.be


Kim Van Esser
Kim Van Esser
Marketing Manager

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be
Evelien Heyligen
Evelien Heyligen
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be


Marc Slechten
Marc Slechten
Service Advisor

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Marc.Slechten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Marc.Slechten@vanosch.net.bmw.be
Patrick Schiffeleers
Patrick Schiffeleers
Service Advisor

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: patrick.schiffeleers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: patrick.schiffeleers@vanosch.net.bmw.be
Benjamin Rutten
Benjamin Rutten
Service Advisor

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Benjamin.Rutten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Benjamin.Rutten@vanosch.net.bmw.be


Stefan Beckers
Stefan Beckers
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Stefan.Beckers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Stefan.Beckers@vanosch.net.bmw.be
Kurt Smets
Kurt Smets
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kurt.Smets@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kurt.Smets@vanosch.net.bmw.be
Steve Wachowiak
Steve Wachowiak
Verkoopafgevaardigde BMW M

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Steve.Wachowiak@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Steve.Wachowiak@vanosch.net.bmw.be
Joeri Peeters
Joeri Peeters
Verkoopafgevaardigde BMW i

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Joeri.Peeters@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Joeri.Peeters@vanosch.net.bmw.be
Robin Melotte
Robin Melotte
Product Genius

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Robin.Melotte@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Robin.Melotte@vanosch.net.bmw.be
Thomas Thoelen
Thomas Thoelen
Product Genius

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Thomas.Thoelen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Thomas.Thoelen@vanosch.net.bmw.be


Frank Laeveren
Frank Laeveren
Coördinator Premium Selection

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Frank.Laeveren@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Frank.Laeveren@vanosch.net.bmw.be
Kristof Godinho
Kristof Godinho
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 26 50 20 011 26 50 20
E-mail: Kristof.Godinho@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 50 20 011 26 50 20
E-mail: Kristof.Godinho@vanosch.net.bmw.be
Andreas Langenaken
Andreas Langenaken
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 26 50 20 011 26 50 20
E-mail: Andreas.Langenaken@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 50 20 011 26 50 20
E-mail: Andreas.Langenaken@vanosch.net.bmw.be


Jeffrey Vanbergen
Jeffrey Vanbergen
Service Advisor: Facturatie & Garantie

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Jeffrey.Vanbergen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Jeffrey.Vanbergen@vanosch.net.bmw.be
Erica Christens
Erica Christens
Service Advisor: Facturatie & Garantie

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: erica.christens@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: erica.christens@vanosch.net.bmw.be
Tamara Isenborghs
Tamara Isenborghs
Verkoopadministratie

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: tamara.isenborghs@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: tamara.isenborghs@vanosch.net.bmw.be


Kim Theunis
Kim Theunis
Verkoopsadministratie

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Theunis@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Theunis@vanosch.net.bmw.be
Pieter Kubben
Pieter Kubben
Verkoopsadministratie

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Pieter.Kubben@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Pieter.Kubben@vanosch.net.bmw.be
Ingrid Lodewijckx
Ingrid Lodewijckx
Verkoopsadministratie

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Ingrid.Lodewijckx@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Ingrid.Lodewijckx@vanosch.net.bmw.be


Dimitri Verding
Dimitri Verding
Magazijnier

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Dimitri.Verding@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Dimitri.Verding@vanosch.net.bmw.be
Wim Renders
Wim Renders
Hulpmagazijnier

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Wim.Renders@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Wim.Renders@vanosch.net.bmw.be


Eric Jacobs
Eric Jacobs
Werkplaatsleider Mechaniek

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Eric.Jacobs@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Eric.Jacobs@vanosch.net.bmw.be


Jacobs Guy
Guy Jacobs
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Guy.Jacobs@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Guy.Jacobs@vanosch.net.bmw.be
Joris Verhoeven
Joris Verhoeven
Magazijnier

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Joris.Verhoeven@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Joris.Verhoeven@vanosch.net.bmw.be
Inge Ools
Inge Ools
Facturatie & Administratie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be
Werner Pironet
Werner Pironet
Werkplaatsleider

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

BMW Van Osch Hasselt N.V.

Scheepvaartkaai 14, 3500 Hasselt, Belgique
Scheepvaartkaai 14,
3500 Hasselt, Belgique

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      Top