Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Van Osch Hasselt.

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Telefoon: 011 21 15 10
E-mail: info@vanoschhasselt.net.bmw.be

Sales

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail : info@vanoschhasselt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 10:00 - 19:00
Za : 10:00 - 16:00

Tweedehands

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 26 50 20 011 26 50 20
E-mail : premium@vanoschhasselt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 10:00 - 16:00

Receptie

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail : info@vanoschhasselt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00

Carrosserie

Industriepark 1205
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: limburgscarrosseriebedrijf@vanosch.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00
12u30 - 17:00

Leo van Osch
Leo van Osch
Strategisch Adviseur

Leo Labie
Leo Labie
Operationeel directeur



Ellen Leten
Ellen Leten
Financieel Directeur

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be
Jeremy Hauspie
Jeremy Hauspie
Business Controller

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be
Ria Vanderbist
Ria Vanderbist
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: ria.vanderbist@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: ria.vanderbist@vanosch.net.bmw.be
Bianca Smeets
Bianca Smeets
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be
Katrien Jennart
Katrien Jennart
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be
Bernadine Leemans
Bernadine Leemans
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 39 013 46 01 39
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 39 013 46 01 39
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be
Milanie Santermans
Milanie Santermans
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Milanie.Santermans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Milanie.Santermans@vanosch.net.bmw.be


Jorg Radoux
Jorg Radoux
Fleet Advisor

Telefoon: 0475 77 96 33 0475 77 96 33
E-mail: Jorg.Radoux@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 0475 77 96 33 0475 77 96 33
E-mail: Jorg.Radoux@vanosch.net.bmw.be


Kim Van Esser
Kim Van Esser
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be
Evelien Heyligen
Evelien Heyligen
Junior Marketing Coördinator

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be


Mathias Behets
Mathias Behets
Service Advisor

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Mathias.Behets@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Mathias.Behets@vanosch.net.bmw.be
Marc Slechten
Marc Slechten
Service Advisor

Telefoon: 011 28 81 61 011 28 81 61
E-mail: Marc.Slechten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 28 81 61 011 28 81 61
E-mail: Marc.Slechten@vanosch.net.bmw.be
Patrick Schiffeleers
Patrick Schiffeleers
Service Advisor

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: patrick.schiffeleers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: patrick.schiffeleers@vanosch.net.bmw.be
Benjamin Rutten
Benjamin Rutten
Service Advisor

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Benjamin.Rutten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Benjamin.Rutten@vanosch.net.bmw.be


Hilde Clijsters
Hilde Clijsters
Sales Manager

Telefoon: 0471 80 65 34 0471 80 65 34
E-mail: Hilde.Clijsters@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 0471 80 65 34 0471 80 65 34
E-mail: Hilde.Clijsters@vanosch.net.bmw.be
Stefan Beckers
Stefan Beckers
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 26 35 57 - 0477 26 87 87 011 26 35 57 - 0477 26 87 87
E-mail: Stefan.Beckers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 57 - 0477 26 87 87 011 26 35 57 - 0477 26 87 87
E-mail: Stefan.Beckers@vanosch.net.bmw.be
Kurt Smets
Kurt Smets
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 28 81 63 - 0486 53 46 85 011 28 81 63 - 0486 53 46 85
E-mail: Kurt.Smets@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 28 81 63 - 0486 53 46 85 011 28 81 63 - 0486 53 46 85
E-mail: Kurt.Smets@vanosch.net.bmw.be
Steve Wachowiak
Steve Wachowiak
Verkoopafgevaardigde BMW M

Telefoon: 011 28 81 65 - 0478 37 93 76 011 28 81 65 - 0478 37 93 76
E-mail: Steve.Wachowiak@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 28 81 65 - 0478 37 93 76 011 28 81 65 - 0478 37 93 76
E-mail: Steve.Wachowiak@vanosch.net.bmw.be
Joeri Peeters
Joeri Peeters
Verkoopafgevaardigde BMW i

Telefoon: 011 26 35 51 011 26 35 51
E-mail: Joeri.Peeters@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 51 011 26 35 51
E-mail: Joeri.Peeters@vanosch.net.bmw.be
Robin Melotte
Robin Melotte
Product Genius

Telefoon: 011 21 15 10 - 0487 19 36 07 011 21 15 10 - 0487 19 36 07
E-mail: Robin.Melotte@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 - 0487 19 36 07 011 21 15 10 - 0487 19 36 07
E-mail: Robin.Melotte@vanosch.net.bmw.be
Karel Jans
Karel Jans
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 30 35 38 - 0495 70 76 00 011 30 35 38 - 0495 70 76 00
E-mail: karel.jans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 30 35 38 - 0495 70 76 00 011 30 35 38 - 0495 70 76 00
E-mail: karel.jans@vanosch.net.bmw.be
Thomas Thoelen
Thomas Thoelen
Product Genius

Telefoon: 011 21 15 10 - 0479 03 99 46 011 21 15 10 - 0479 03 99 46
E-mail: Thomas.Thoelen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 - 0479 03 99 46 011 21 15 10 - 0479 03 99 46
E-mail: Thomas.Thoelen@vanosch.net.bmw.be


Frank Laeveren
Frank Laeveren
Coördinator Premium Selection

Telefoon: 013 46 10 51 - 0477 37 01 88 013 46 10 51 - 0477 37 01 88
E-mail: Frank.Laeveren@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 10 51 - 0477 37 01 88 013 46 10 51 - 0477 37 01 88
E-mail: Frank.Laeveren@vanosch.net.bmw.be
Kristof Godinho
Kristof Godinho
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 26 50 20 - 0487 71 97 51 011 26 50 20 - 0487 71 97 51
E-mail: Kristof.Godinho@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 50 20 - 0487 71 97 51 011 26 50 20 - 0487 71 97 51
E-mail: Kristof.Godinho@vanosch.net.bmw.be
Andreas Langenaken
Andreas Langenaken
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 26 50 23 - 0477 48 80 57 011 26 50 23 - 0477 48 80 57
E-mail: Andreas.Langenaken@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 50 23 - 0477 48 80 57 011 26 50 23 - 0477 48 80 57
E-mail: Andreas.Langenaken@vanosch.net.bmw.be


Jeffrey Vanbergen
Jeffrey Vanbergen
Service Advisor: Facturatie & Garantie

Telefoon: 011 26 35 56 011 26 35 56
E-mail: Jeffrey.Vanbergen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 56 011 26 35 56
E-mail: Jeffrey.Vanbergen@vanosch.net.bmw.be
Erica Christens
Erica Christens
Service Advisor: Facturatie & Garantie

Telefoon: 011 26 35 55 011 26 35 55
E-mail: erica.christens@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 55 011 26 35 55
E-mail: erica.christens@vanosch.net.bmw.be
Tamara Isenborghs
Tamara Isenborghs
Service Advisor: Facturatie & Garantie

Telefoon: 011 26 35 54 011 26 35 54
E-mail: tamara.isenborghs@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 54 011 26 35 54
E-mail: tamara.isenborghs@vanosch.net.bmw.be
Natacha Dreesen voorlopig
Natacha Dreesen
Service Advisor: Facturatie & Garantie

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Natacha.Dreesen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Natacha.Dreesen@vanosch.net.bmw.be


Kim Theunis
Kim Theunis
Verkoopsadministratie

Telefoon: 011 28 81 68 011 28 81 68
E-mail: Kim.Theunis@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 28 81 68 011 28 81 68
E-mail: Kim.Theunis@vanosch.net.bmw.be
Pieter Kubben
Pieter Kubben
Verkoopsadministratie

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Pieter.Kubben@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Pieter.Kubben@vanosch.net.bmw.be
Ingrid Lodewijckx
Ingrid Lodewijckx
Verkoopsadministratie

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Ingrid.Lodewijckx@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Ingrid.Lodewijckx@vanosch.net.bmw.be


Joris Baerten
Joris Baerten
Magazijnier

Telefoon: 011 26 35 52 011 26 35 52
E-mail: Joris.Baerten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 52 011 26 35 52
E-mail: Joris.Baerten@vanosch.net.bmw.be
Dimitri Verding
Dimitri Verding
Magazijnier

Telefoon: 011 26 35 52 011 26 35 52
E-mail: Dimitri.Verding@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 52 011 26 35 52
E-mail: Dimitri.Verding@vanosch.net.bmw.be
Wim Renders
Wim Renders
Hulpmagazijnier

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Wim.Renders@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Wim.Renders@vanosch.net.bmw.be


Eric Jacobs
Eric Jacobs
Werkplaatsleider Mechaniek

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Eric.Jacobs@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Eric.Jacobs@vanosch.net.bmw.be


Jacobs Guy
Guy Jacobs
Verantwoordelijke Carrosserie
Joris Verhoeven
Joris Verhoeven
Magazijnier
Inge Ools
Inge Ools
Facturatie & Administratie

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be
Werner Pironet
Werner Pironet
Werkplaatsleider

Telefoon: 013 46 01 46 013 46 01 46
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 46 013 46 01 46
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

BMW Van Osch Hasselt N.V.

Scheepvaartkaai 14, 3500 Hasselt, Belgique
Scheepvaartkaai 14,
3500 Hasselt, Belgique

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      Top