Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

van Osch Tienen.

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Telefoon: 016 81 25 39
E-mail: info@vanoschtienen.net.bmw.be

Showroom

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Contact

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: info@vanoschtienen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Receptie

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Contact

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail : info@vanoschtienen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Za : 08:00 - 12:00

Tweedehands

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Contact

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: info@vanoschtienen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 10:00 - 19:00
Za : 10:00 - 16:00

Carrosserie

Industriepark 1205
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: limburgscarrosseriebedrijf@vanosch.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00

Magazijn

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen
Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: info@vanoschtienen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vrij: 08:00 - 16:00

Hilde Clijsters
Hilde Clijsters
Operationeel Directeur

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Hilde.Clijsters@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Hilde.Clijsters@vanosch.net.bmw.be
Bart Deswert
Bart Deswert
Business Unit Director

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: bart.deswert@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: bart.deswert@vanosch.net.bmw.be


Sofie Timmermans
Sofie Timmermans
Fleetadviseur

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be


Ellen Leten
Ellen Leten
Financieel Directeur

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be
Jeremy Hauspie
Jeremy Hauspie
Business Controller

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be
Milanie Santermans
Milanie Santermans
Boekhouding

Telefoon: 011 24 44 42 011 24 44 42
E-mail: Milanie.Santermans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 24 44 42 011 24 44 42
E-mail: Milanie.Santermans@vanosch.net.bmw.be
Bianca Smeets
Bianca Smeets
Boekhouding

Telefoon: 011 24 08 27 011 24 08 27
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 24 08 27 011 24 08 27
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be
Katrien Jennart
Katrien Jennart
Boekhouding

Telefoon: 011 24 44 56 011 24 44 56
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 24 44 56 011 24 44 56
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be
Bernadine Leemans
Bernadine Leemans
Boekhouding

Telefoon: 011 24 44 55 011 24 44 55
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 24 44 55 011 24 44 55
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be


Kim Van Esser
Kim Van Esser
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be
Evelien Heyligen
Evelien Heyligen
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be


Mathias Behets
Mathias Behets
After Sales Manager

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Mathias.Behets@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Mathias.Behets@vanosch.net.bmw.be
Christine Van Haele
Christine Van Haele
Service Advisor

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Christine.Van-Haele@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Christine.Van-Haele@vanosch.net.bmw.be
Maarten Rondou
Maarten Rondou
Service Advisor

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Maarten.Rondou@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Maarten.Rondou@vanosch.net.bmw.be


Dominique Druwé
Dominique Druwé
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Dominique.Druwe@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Dominique.Druwe@vanosch.net.bmw.be
Olivier Penxten
Olivier Penxten
Junior Sales

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: olivier.penxten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: olivier.penxten@vanosch.net.bmw.be
Siemen Schampaert
Siemen Schampaert
Product Genius

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Siemen.Schampaert@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Siemen.Schampaert@vanosch.net.bmw.be


Diane Van Bylen
Verkoopadministratie

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: diane.van-bylen@ vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: diane.van-bylen@ vanosch.net.bmw.be


Guido Costermans
Magazijnier

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: guido.costermans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: guido.costermans@vanosch.net.bmw.be


Luc Veulemans
Luc Veulemans
Werkplaatsleider mechaniek

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Luc.Veulemans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Luc.Veulemans@vanosch.net.bmw.be


Jacobs Guy
Guy Jacobs
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Guy.Jacobs@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Guy.Jacobs@vanosch.net.bmw.be
Joris Verhoeven
Joris Verhoeven
Magazijnier

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Joris.Verhoeven@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Joris.Verhoeven@vanosch.net.bmw.be
Inge Ools
Inge Ools
Facturatie & Administratie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be
Werner Pironet
Werner Pironet
Werkplaatsleider

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

BMW Van Osch Tienen

Ambachtenlaan 2, 3300 Tienen, Belgique
Ambachtenlaan 2,
3300 Tienen, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
Top