Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

van Osch Tienen.

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Telefoon: 016 81 25 39
E-mail: info@vanoschtienen.net.bmw.be

Sales

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Contact

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: info@vanoschtienen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 10:00 - 19:00
Za : 10:00 - 16:00

Receptie

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Contact

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail : info@vanoschtienen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Za : 08:00 - 12:00

Werkplaats

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Contact

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: info@vanoschtienen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 16:30
Za : 08:00 - 12:00

Carrosserie

Industriepark 1205
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: limburgscarrosseriebedrijf@vanosch.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00
12u30 - 17:00

Leo van Osch
Leo van Osch
Strategisch Adviseur



Lieven Daenen
Lieven Daenen
Operationeel Directeur



Sofie Timmermans
Sofie Timmermans
Fleetadviseur

Telefoon: 0486 55 68 84 0486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 0486 55 68 84 0486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be


Ellen Leten
Ellen Leten
Financieel Directeur

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be
Jeremy Hauspie
Jeremy Hauspie
Business Controller

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be
Ria Vanderbist
Ria Vanderbist
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: ria.vanderbist@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: ria.vanderbist@vanosch.net.bmw.be
Milanie Santermans
Milanie Santermans
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Milanie.Santermans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Milanie.Santermans@vanosch.net.bmw.be
Bianca Smeets
Bianca Smeets
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be
Katrien Jennart
Katrien Jennart
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be
Bernadine Leemans
Bernadine Leemans
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 39 013 46 01 39
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 39 013 46 01 39
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be


Kim Van Esser
Kim Van Esser
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 26 35 59 011 26 35 59
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 59 011 26 35 59
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be
Evelien Heyligen
Evelien Heyligen
Junior Marketing Coördinator

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be


Bert Flament
Bert Flament
Verantwoordelijke Receptie

Telefoon: 011 26 35 53 011 26 35 53
E-mail: Bert.Flament@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 53 011 26 35 53
E-mail: Bert.Flament@vanosch.net.bmw.be
Christine Van Haele
Christine Van Haele
Service Advisor

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Christine.Van-Haele@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Christine.Van-Haele@vanosch.net.bmw.be
Maarten Rondou
Maarten Rondou
Service Advisor

Telefoon: 016 78 18 91 016 78 18 91
E-mail: Maarten.Rondou@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 78 18 91 016 78 18 91
E-mail: Maarten.Rondou@vanosch.net.bmw.be


Hilde Clijsters
Hilde Clijsters
Sales Manager

Telefoon: 0471 80 65 34 0471 80 65 34
E-mail: Hilde.Clijsters@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 0471 80 65 34 0471 80 65 34
E-mail: Hilde.Clijsters@vanosch.net.bmw.be
Dominique Druwé
Dominique Druwé
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 016 78 18 97 - 0478 07 54 41 016 78 18 97 - 0478 07 54 41
E-mail: Dominique.Druwe@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 78 18 97 - 0478 07 54 41 016 78 18 97 - 0478 07 54 41
E-mail: Dominique.Druwe@vanosch.net.bmw.be
Olivier Penxten
Olivier Penxten
Junior Sales

Telefoon: 016 81 25 39 - 0497 81 85 89 016 81 25 39 - 0497 81 85 89
E-mail: olivier.penxten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 - 0497 81 85 89 016 81 25 39 - 0497 81 85 89
E-mail: olivier.penxten@vanosch.net.bmw.be
Siemen Schampaert
Siemen Schampaert
Product Genius

Telefoon: 016 81 25 39 - 0477 86 45 16 016 81 25 39 - 0477 86 45 16
E-mail: Siemen.Schampaert@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 - 0477 86 45 16 016 81 25 39 - 0477 86 45 16
E-mail: Siemen.Schampaert@vanosch.net.bmw.be


Diane Van Bylen
Verkoopadministratie

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: diane.van-bylen@ vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: diane.van-bylen@ vanosch.net.bmw.be


David Daniels
David Daniels
Magazijnier

Telefoon: 016 78 18 92 016 78 18 92
E-mail: david.daniels@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 78 18 92 016 78 18 92
E-mail: david.daniels@vanosch.net.bmw.be


Luc Veulemans
Luc Veulemans
Werkplaatsleider mechaniek

Telefoon: 016 78 18 94 016 78 18 94
E-mail: Luc.Veulemans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 78 18 94 016 78 18 94
E-mail: Luc.Veulemans@vanosch.net.bmw.be


Jacobs Guy
Guy Jacobs
Verantwoordelijke Carrosserie
Joris Verhoeven
Joris Verhoeven
Magazijnier
Inge Ools
Inge Ools
Facturatie & Administratie

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be
Werner Pironet
Werner Pironet
Werkplaatsleider

Telefoon: 013 46 01 46 013 46 01 46
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 46 013 46 01 46
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

BMW Van Osch Tienen

Ambachtenlaan 2, 3300 Tienen, Belgique
Ambachtenlaan 2,
3300 Tienen, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
Top