Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

van Osch Halen.

Industriepark 1122
3545 Halen

Telefoon: 013 46 01 30
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Sales

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vrij: 10:00 - 19:00
Za: 10:00 - 16:00

Tweedehandswagens

Staatsbaan 63
3545 Zelk-Halen

Contact

Telefoon : 013 46 10 51 013 46 10 51
E-mail: premium@vanoschhalen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za: 10:00 - 16:00

Receptie

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Za : 08:00 - 12:00

Carrosserie

Industriepark 1205
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: limburgscarrosseriebedrijf@vanosch.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00
12u30 - 17:00

Leo van Osch
Leo van Osch
Strategisch Adviseur

Leo Labie
Leo Labie
Operationeel directeur



Sofie Timmermans
Sofie Timmermans
Fleetadviseur

Telefoon: 0486 55 68 84 0486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 0486 55 68 84 0486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be


Kim Van Esser
Kim Van Esser
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be
Evelien Heyligen
Evelien Heyligen
Junior Marketing Coördinator

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be


Ellen Leten
Ellen Leten
Financieel Directeur

Telefoon: 013 46 01 37 013 46 01 37
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 37 013 46 01 37
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be
Jeremy Hauspie
Jeremy Hauspie
Business Controller

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be
Ria Vanderbist
Ria Vanderbist
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: ria.vanderbist@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: ria.vanderbist@vanosch.net.bmw.be
Bianca Smeets
Bianca Smeets
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be
Katrien Jennart
Katrien Jennart
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be
Bernadine Leemans
Bernadine Leemans
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 39 013 46 01 39
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 39 013 46 01 39
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be
Milanie Santermans
Milanie Santermans
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Milanie.Santermans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Milanie.Santermans@vanosch.net.bmw.be


Kevin Vanlingen
Kevin Vanlingen
Service Advisor

Telefoon: 013 46 01 31 013 46 01 31
E-mail: Kevin.Vanlingen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 31 013 46 01 31
E-mail: Kevin.Vanlingen@vanosch.net.bmw.be
Ben Van Calster
Ben Van Calster
Service Advisor

Telefoon: 013 46 01 35 013 46 01 35
E-mail: Ben.Van-Calster@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 35 013 46 01 35
E-mail: Ben.Van-Calster@vanosch.net.bmw.be
Bart Descamps
Bart Descamps
Service Advisor

Telefoon: 013 46 01 31 013 46 01 31
E-mail: bart.descamps@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 31 013 46 01 31
E-mail: bart.descamps@vanosch.net.bmw.be
Stefanie Thomassen
Stefanie Thomassen
Service Advisor


Hilde cl
Hilde Clijsters
Sales Manager

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hilde.Clijsters@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hilde.Clijsters@vanosch.net.bmw.be
Michel Lauwers
Michel Lauwers
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 013 46 01 41 - 0475 32 68 56 013 46 01 41 - 0475 32 68 56
E-mail: Michel.Lauwers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 41 - 0475 32 68 56 013 46 01 41 - 0475 32 68 56
E-mail: Michel.Lauwers@vanosch.net.bmw.be
Laurent Canniere
Laurent Canniere
Product Genius

Telefoon: 013 46 01 30 - 0495 37 16 23 013 46 01 30 - 0495 37 16 23
E-mail: Laurent.Canniere@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 - 0495 37 16 23 013 46 01 30 - 0495 37 16 23
E-mail: Laurent.Canniere@vanosch.net.bmw.be
Carlo Carbone
Carlo Carbone
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 013 46 01 41 - 0497 71 13 47 013 46 01 41 - 0497 71 13 47
E-mail: carlo.carbone@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 41 - 0497 71 13 47 013 46 01 41 - 0497 71 13 47
E-mail: carlo.carbone@vanosch.net.bmw.be
Karel Jans
Karel Jans
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 30 35 38 - 0495 70 76 00 011 30 35 38 - 0495 70 76 00
E-mail: karel.jans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 30 35 38 - 0495 70 76 00 011 30 35 38 - 0495 70 76 00
E-mail: karel.jans@vanosch.net.bmw.be


Frank Laeveren
Frank Laeveren
Coördinator Premium Selection

Telefoon: 013 46 10 51 - 0477 37 01 88 013 46 10 51 - 0477 37 01 88
E-mail: Frank.Laeveren@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 10 51 - 0477 37 01 88 013 46 10 51 - 0477 37 01 88
E-mail: Frank.Laeveren@vanosch.net.bmw.be
Philip Vanesch
Philip Vanesch
Verkoopsafgevaardigde

Telefoon: 013 46 10 51 - 0477 93 92 15 013 46 10 51 - 0477 93 92 15
E-mail: Philip.Vanesch@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 10 51 - 0477 93 92 15 013 46 10 51 - 0477 93 92 15
E-mail: Philip.Vanesch@vanosch.net.bmw.be
Andy Hofman
Andy Hofman
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 013 46 01 40 - 0479 76 19 30 013 46 01 40 - 0479 76 19 30
E-mail: hofman.andy@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 40 - 0479 76 19 30 013 46 01 40 - 0479 76 19 30
E-mail: hofman.andy@vanosch.net.bmw.be


Hilde van Osch
Hilde van Osch
Administratie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hilde.van-Osch@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hilde.van-Osch@vanosch.net.bmw.be
Liliane Ruysen
Liliane Ruysen
Service Advisor: Facturatie & Garantie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Liliane.Ruysen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Liliane.Ruysen@vanosch.net.bmw.be
Karen Leunen
Karen Leunen
Service Advisor: Facturatie & Garantie

Telefoon: 013 46 01 32 013 46 01 32
E-mail: Karen.Leunen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 32 013 46 01 32
E-mail: Karen.Leunen@vanosch.net.bmw.be
Hanne Raymaekers
Hanne Raymaekers
Verkoopsadministratie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hanne.Raymaekers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hanne.Raymaekers@vanosch.net.bmw.be
Jeroen Stiers - NL
Jeroen Stiers
Planning BMW Premium Selection

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeroen.stiers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeroen.stiers@vanosch.net.bmw.be


Andy Vandenreyt
Andy Vandenreyt
Magazijnier

Telefoon: 013 46 01 36 013 46 01 36
E-mail: Andy.Vandenreyt2@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 36 013 46 01 36
E-mail: Andy.Vandenreyt2@vanosch.net.bmw.be
Tom Prinsen
Tom Prinsen
Magazijnier

Telefoon: 013 46 01 36 013 46 01 36
E-mail: Tom.Prinsen@vanosch. net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 36 013 46 01 36
E-mail: Tom.Prinsen@vanosch. net.bmw.be


Kris Wouters
Kris Wouters
Werkplaatsverantwoordelijke Mechaniek

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Kris.Wouters@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Kris.Wouters@vanosch.net.bmw.be


Hans Van Looy
Hans Van Looy
Directeur Carrosserie

Jacobs Guy
Guy Jacobs
Verantwoordelijke Carrosserie
Joris Verhoeven
Joris Verhoeven
Magazijnier
Inge Ools
Inge Ools
Facturatie & Administratie

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be
Werner Pironet
Werner Pironet
Werkplaatsleider

Telefoon: 013 46 01 46 013 46 01 46
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 46 013 46 01 46
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

BMW Van Osch Halen

Industriepark 1122, 3545 Halen, Belgique
Industriepark 1122,
3545 Halen, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
Top