Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

van Osch Halen.

Industriepark 1122
3545 Halen

Telefoon: 013 46 01 30
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Showroom

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vrij: 08:30 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Staatsbaan 63
3545 Zelk-Halen

Contact

Telefoon : 013 46 10 51 013 46 10 51
E-mail: premium@vanoschhalen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 en 13:00 - 18:00
Za: 10:00 - 16:00

Receptie

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Za : 08:00 - 12:00

Carrosserie

Industriepark 1205
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: limburgscarrosseriebedrijf@vanosch.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00

Magazijn

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vrij: 08:00 - 16:00


Hilde cl
Hilde Clijsters
Operationeel Directeur

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hilde.Clijsters@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hilde.Clijsters@vanosch.net.bmw.be
Bart Deswert
Bart Deswert
Business Unit Director

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: bart.deswert@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: bart.deswert@vanosch.net.bmw.be


Sofie Timmermans
Sofie Timmermans
Fleetadviseur

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be


Kim Van Esser
Kim Van Esser
Marketing Manager

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be
Evelien Heyligen
Evelien Heyligen
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be


Ellen Leten
Ellen Leten
Financieel Directeur

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be
Jeremy Hauspie
Jeremy Hauspie
Business Controller

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be
Bianca Smeets
Bianca Smeets
Boekhouding

Telefoon: 011 24 08 27 011 24 08 27
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 24 08 27 011 24 08 27
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be
Katrien Jennart
Katrien Jennart
Boekhouding

Telefoon: 011 24 44 56 011 24 44 56
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 24 44 56 011 24 44 56
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be
Bernadine Leemans
Bernadine Leemans
Boekhouding

Telefoon: 011 24 44 55 011 24 44 55
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 24 44 55 011 24 44 55
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be
Milanie Santermans
Milanie Santermans
Boekhouding

Telefoon: 011 24 44 42 011 24 44 42
E-mail: Milanie.Santermans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 24 44 42 011 24 44 42
E-mail: Milanie.Santermans@vanosch.net.bmw.be


Kevin Vanlingen
Kevin Vanlingen
Aftersales Manager

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Kevin.Vanlingen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Kevin.Vanlingen@vanosch.net.bmw.be
Ben Van Calster
Ben Van Calster
Service Advisor

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Ben.Van-Calster@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Ben.Van-Calster@vanosch.net.bmw.be
Stefanie Thomassen
Stefanie Thomassen
Service Advisor


Michel Lauwers
Michel Lauwers
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Michel.Lauwers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Michel.Lauwers@vanosch.net.bmw.be
Carlo Carbone
Carlo Carbone
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: carlo.carbone@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: carlo.carbone@vanosch.net.bmw.be
Karel Jans
Karel Jans
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: karel.jans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: karel.jans@vanosch.net.bmw.be


Frank Laeveren
Frank Laeveren
Coördinator Premium Selection

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Frank.Laeveren@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Frank.Laeveren@vanosch.net.bmw.be
Philip Vanesch
Philip Vanesch
Verkoopsafgevaardigde

Telefoon: 013 46 10 51 013 46 10 51
E-mail: Philip.Vanesch@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 10 51 013 46 10 51
E-mail: Philip.Vanesch@vanosch.net.bmw.be


Hilde van Osch
Hilde van Osch
Administratie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hilde.van-Osch@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hilde.van-Osch@vanosch.net.bmw.be
Liliane Ruysen
Liliane Ruysen
Service Advisor: Facturatie & Garantie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Liliane.Ruysen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Liliane.Ruysen@vanosch.net.bmw.be
Karen Leunen
Karen Leunen
Service Advisor: Facturatie & Garantie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Karen.Leunen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Karen.Leunen@vanosch.net.bmw.be
Hanne Raymaekers
Hanne Raymaekers
Verkoopsadministratie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hanne.Raymaekers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hanne.Raymaekers@vanosch.net.bmw.be
Jeroen Stiers - NL
Jeroen Stiers
Planning BMW Premium Selection

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeroen.stiers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeroen.stiers@vanosch.net.bmw.be


Tom Prinsen
Tom Prinsen
Magazijnier

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Tom.Prinsen@vanosch. net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Tom.Prinsen@vanosch. net.bmw.be
David Beelen
David Beelen
Magazijnier

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: David.Beelen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: David.Beelen@vanosch.net.bmw.be


Kris Wouters
Kris Wouters
Werkplaatsverantwoordelijke Mechaniek

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Kris.Wouters@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Kris.Wouters@vanosch.net.bmw.be


Hans Van Looy
Hans Van Looy
Directeur Carrosserie

Jacobs Guy
Guy Jacobs
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Guy.Jacobs@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Guy.Jacobs@vanosch.net.bmw.be
Joris Verhoeven
Joris Verhoeven
Magazijnier

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Joris.Verhoeven@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Joris.Verhoeven@vanosch.net.bmw.be
Inge Ools
Inge Ools
Facturatie & Administratie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be
Werner Pironet
Werner Pironet
Werkplaatsleider

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

BMW Van Osch Halen

Industriepark 1122, 3545 Halen, Belgique
Industriepark 1122,
3545 Halen, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
Top